Služby

Uvolněte se v nově otevřeném Restitutiu v centru Brna.   Před samotnou masáží s Vámi prokunzultuji Váš zdravotní stav a také to, co Vás trápí a s čím Vám mohu nejlépe pomoci od bolesti. Ráda se přizpůsobím Vašim požadavkům, aby provedená masáž byla přímo na míru pro Vás.

Nabízím pouze dva typy masáží, a to kombinovanou a lymfatickou. 

V kombinované masáží využívám znalostí a zkušeností z různých typů masáží (klasická, thajská, akupresurní, antiblokační, havaj apod.) podle potřeby, stavu a spokojenosti klienta. Dávám si záležet, aby každý klient odcházel s pocitem, že si to užil, prioritou je uvolnit ztuhlé svalstvo a pomoci tak od bolesti. Na přání klienta lze použít také nahřáté lávové kameny - zejména v zimním období bývají hojně využívány.

Lymfatická masáž je velmi jemná technika se silně detoxikačními účinky. Výsledky jsou patrné již při první masáži zejména u natékajících nohou či na jiných částech těla. Nepůsobí na svaly, jde obvykle ale o velmi příjemnou relaxační techniku, u které si nejen odpočinete, ale i pročistíte tělo. Je ale třeba dodržovat pitný režim. Chcete - li docílit dlouhodobějšího efektu či podpořit boj s nadváhou, je tato technika stejně tak žádaná.

Přístrojová pedikúra má mnoho výhod. Je postavená na metodě broušení a zabrušování pomocí přístroje. Je šetrná i k noze diabetiků, stejně tak trpících křečovými žílami, těhotných maminek apod. Nehrozí Vám při ní žádné zvláštní těžké poranění a přitom je vysoce efektivní. Nevýhodou je, že pedikůra se provádí na sucho, takže pokud jste milovníci namáčení nohou ve vodě, tak jak se provádí pedikúra mokrou cestou, budete o tento požitek ochuzeni. Na druhou stranu je pro mnoho zákazníků příjemnější tato přístrojová pedikúra. 

Pravidelné celkové kosmetické ošetření pleti pomáhá zpomalovat stárnutí pleti, tudíž Vaše pleť zůstává pěstěná a poněkud pevnější i ve vyšším věku. Každé kosmetické ošetření začíná diagnostikou, kde je třeba určit, o jaký typ pleti se jedná a podle toho se nanáší v průběhu celého procesu přípravky a přizpůsobují postupy ošetření individuálně. Následuje povrchové čištění, kde Vás odlíčím a zbavím vnějších nečistot, dále pak peeling pro odstranění odumřelých kožních buněk a hloubkové čištění. V Restitutiu kombinuji klasické manuální hloubkové čištění pleti s použitím ultrazvukové špachtle, aby z pleti byly důkladně odstraněny nečistoty. Pleťové olejíčky, séra, masky a krémy dodají kůži důležitou hydrataci, regeneraci a pružnost. Ovšem tou nejpříjemnější a velmi důležitou součástí každého ošetření je kosmetická masáž, která nastartuje regenerační procesy v pokožce a zrychlý její metabolismus. Je ale také vysoce relaxační a příjemná a promnění tak každou návštěvu v luxusní zážitek, na který se všechny ( a ne pouze a výhraně ) ženy moc těšíme. 

Pracuji s českou přírodní kosmetikou Ryor, která má u nás dlouholetou tradici a slaví i značné úspěchy. Na trhu již od roku 1991 a dodnes je rodinou firmou, která si zakládá na svém záměru vyrábět vysoce kvalitní produkty, které měly být původně určené pouze do rukou profesionálů. Později se tato kosmetika rozšířila i o produkty určené pro širokou veřejnost. 

V Restitutiu je součástí Kosmetického ošetření Ryor Maxi také úprava a barvení obočí, barvení řas, epilace horního rtu (případně tváří, brady) a také velmi oblíbená masáž hlavy. 

Těším se na Vaši návštěvu

Tony Lacková