Vítejte

Mílý zákazníci

úvodem bych Vás chtěla uvítat ve studiu na nové a krásné adrese blízko koupaliště Juliánov. Nové klienty, které ještě neznám bych chtěla informovat o tom, že všechny služby zde uvedené poskytuje autorka tohoto textu.

Původně jsem si to chtěla jen vyzkoušet, moji stávající klienti mne znají ještě z centra Brna, kde jsem působila na vcelku malinkém a provizorním místečku na ulici Pekařská. No dobře, byl to strašidelný domeček. Nyní jsem se odstěhovala na novou adresu a nemohu se dočkat, až se seznámím s dalšími zajímavými lidmi. 

Jsem absolventkou střední kosmetické školy a v ostatních oborech funguji stejně tak něco kolem čtyř let. Kratší dobu mne baví také lepení umělých řas. Původně jsem služby dělala v zaměstnání, no ale za chvíli to bude rok, co jsem otevřela Restitutio

Často se mě ptáte, proč nenabízím pouze jednu službu a zároveň, kterou z těch, které poskytuji mám nejraději. Pravdou je, že na mé práci mám asi nejraději "dotek." Dá se s ním výborně pracovat na všech úrovních, je to takové univérzální příjemné kouzlo s léčebnými účinky.  Upřímně se ale přiznám, že kdybych prováděla pouze jednu službu, tak by mě to za chvíli přestalo bavit. Hlavní je, dělat něco rukama. Je to taková krásná manuterapie. Prostě a jednoduše - služby, které poskytuji mne baví všechny a každá trošku jinak a věřím, že ještě tak minimálně čtvrt století budou.  

Produkty, které používám v nabízených službách jsou od bulharské značky Hristina a Sezmar colection, v kosmetice pracuji zejména s českou značkou Nobilis Tilia. Všechny tyto produkty jsou přírodní. Nezajímá mě na nich jen složení, ale také příjemná konzistence, výživa, hydratace, skvělé vůně a pěkné výsledky. Opravdu nejsem zcela jen alternativní natura eso fanatik. Vážnější dermatologické problémy je zapotřebí samozřejmě řešit s lékařem. Přírodní cestu jsem si vybrala proto, že k ní mám tak nějak blíž, to ale neznamená, že konvenční kosmetika je špatná a strašně škodlivá a tak dále.  Vždy záleží na daném výrobku, tedy na jeho obsahu a účinku. Konvenční kosmetika, stejně jako ta přírodní má své výhody, ale také nevýhody a je pouze na každém z nás, ke které máme blíže. Stejně tak jako si každý individuálně vybíráme svoji oblíbenou značku, produkt, jídlo, zvíře, partnera atd.. 

Tak a teď už dost o mně. Pokud mi chcete něco hezkého sdělit, tak se můžete objednat. 

Těším se na Vaši návštěvu

Tony Lacková